W związku z rozwojem naszej firmy, do siedziby w Krośnie, poszukujemy pogodnej i pełnej energii osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży

Opis stanowiska:

   - Przygotowywanie ofert handlowych
   - Sprzedaż produktów / realizacja zamówień
   - Profesjonalna obsługa klientów
   - Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
   - Realizowanie planów i polityki handlowej firmy

Wymagania:

   - Dobra znajomość rynku motoryzacyjnego
   - Doświadczenie w kontaktach handlowych
   - Wykształcenie min. średnie (wskazane techniczne)
   - Umiejętność obsługi komputera (mile widziana znajomość programu CRM)
   - Umiejętność nawiązywania kontaktów
   - Prawo jazdy kat. B
   - Zaangażowanie w powierzone obowiązki, dynamika w działaniu, efektywność

W zamian oferujemy:

   - Pracę w energicznym zespole
   - Możliwość rozwoju, szkolenia
   - Umowę o pracę na pełny etat
   - Atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie - odpowiadające zaangażowaniu w pracę
   - Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod numerem: +48 788 788 444 lub przesłanie swojego CV na adres:  biuro@derengroup.eu